Coaching on olemuselt eelkõige suhtlemisstiil, mis viib edule

Coach - Kristi Lapa

Kristi Lapa, ettevõtja ja coach

  
Coach Kristi Lapa

    Foto: Gert Kelu, Eestifoto 16.04.2012
Olen sündinud 30. jaanuaril 1974 Kuressaares.
1992. aastal lõpetasin Kuressaare Gümnaasiumi reaalharu kuldmedaliga ja samal aastal ka Saare Maakonna Juhtide kooli. Seejärel tudeerisin aasta Taanis, Bornholmi Kommertskoolis, omandades lisaks raamatupidamise ja turundusteadmiste kõrval taani keele. Peagi vahetasin  IT suuna majandusõpingute vastu ja lõpetasin 1996. aastal majandusinstituudi I Studium majandusharude finantsist-ökonomistina cum laude.

Huvi inimeste ja eelkõige nende mõtlemise vastu kasvas teeninduse- ja müügitöö taustal Sampo Pangas. Aastal 2006 omandasin magistrikraadi Akadeemia Nord filosoofiateaduskonna psühholoogia õppesuunal cum laude.

Töötasin ja arenesin finantsvaldkonnas ligi 16 aastat. Süvendatult puutusin kokku finantsturgude ja investeeringutega, klienditeeninduse, müügitöö ja suhtehaldusega. Viimased ligi seitse aastat olin tegev Sampo Panga Privaatpanganduse kliendisuhete juhina. Aastal 2009 jõudis muu lugemisvara hulgas minu lauale J.Whitmore „Coaching for Performance”, mis sõnastas kokkuvõtvalt kõik minu senisele tööedule kaasa aidanu aluspõhimõtted. Seega olen veendumusel, et coaching on olemuselt eelkõige suhtlemisstiil, mis viib edule juhtimises, klienditeeninduses ja müügitöös. 

Tegutsen personaalse coachina enda loodud ettevõttes. Olen Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu (ESCÜ) liige, mis alates 2003. aastast on Euroopa Rahvuslike Supervisiooni Organisatsioonide Assotsiatsiooni (Association for National Supervision Organisations in Europe  (ANSE))  liige.  

Naudin merd, loodust, lugemist, reisimist, filosoofiat ja investeerimismaailma. Rõõmustan inimeste üle, kellega koostöös õppida ja areneda! Kontaktid


Tõhusat koostööd soovides!